TIKLA EOOD

Wieloletnie udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i obróbce naturalnych materiałów okładzinowych. Podstawową działalnością naszej firmy jest wydobywanie, obróbka i handel kamieniem naturalnym, posiadamy wszelkiego rodzaju dokumenty, koncesje, atesty kamieniarskie i inne.

Dokonaj przyszłej inwestycji dzięki „ТИКЛА” ЕООД !

Główne cechy i zalety kamienia naturalnego firmy TIKLA

  • Wysoka trwałość

  • Antystatyczny i niepalny

     

  • Szybka i łatwa instalacja

  • Szeroka gama kolorów

  • Charakter i estetyka

  • Inwestycja długoterminowa

GNEIS

GNEIS

Gnejs to metamorficzna odmiana skały powstająca pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia pod powierzchnią Ziemi, charakteryzująca się wyjątkowym pięknem, wytrzymałością i odpornością na zmiany temperatury. Dzięki swojej wysokiej jakości gnejs gwarantuje doskonałe osiągnięcia w zakresie trwałości i estetycznego wyglądu, gdy jest stosowany jako podłoga, okładzina i dekoracja wewnątrz i na zewnątrz domu. Bogata różnorodność kolorów i odcieni gnejsu zależy od minerałów, które są jego częścią i mogą być zielonkawe, żółtawe, szare, białe i inne.

ZŁÓG

ZŁÓG

Kamień to naturalny materiał, którego człowiek używa do budowy. Daje komfort i ciepło, stwarza poczucie spokoju i harmonii oraz zamienia dom, ogród, biuro, restaurację czy hotel w miejsce pełne piękna.

Wyroby kamienne z powodzeniem łączą się z drewnem, kutym żelazem, szkłem, marmurem i innymi materiałami, co pozwala każdemu użytkownikowi na dowolne ich wstawianie i smakowanie niemal w każdym miejscu w domu i miejscu pracy.